Переваги
Нашого
факультету

Наші випускники інженерського ступеня навчання мають можливість отримати диплом європейського інженера (EUR ING) - європейський сертифікат, завдяки якому Європейська федерація національних інженерських асоціацій (FEANI) визнає рівень випускника сумісний з європейським рівнем.
1

БЕЗКОШТОВНЕ 4-річне бакалаврське навчання (покращиш знання зі Словацької)

Ми навчимо Тебе словацької мови і все, що потрібно знати з математики, фізики і хімії. Ти будеш успішним студентом протягом найближчих трьох років навчання, отримаєш диплом бакалавра і можеш продовжити інженерське навчання на нашому факультеті. Чотири роки бакалаврського навчання, враховуючи перший номінальний рік, є безкоштовними, ти отримаєш студентський гуртожиток і всі переваги студента з ISIC картою і з можливістю отримання стипендії.
2

Навчання за кордоном

Приєднуйся до нас та навчайся також за кордоном. Частину навчання можеш пройти безкоштовно в університетах по всьому ЄС. Свою освіту збагатиш за допомогою міжнародного досвіду.
3

Застосування

Отримаєш найякіснішу освіту та досвід, які тобі забезпечать перспективне майбутнє. Тобі не потрібно турбуватися про працевлаштування. Ти зможеш вибирати де працювати. Ми співпрацюємо та контактуємо з промисловістю.
4

Ти отримаєш гуртожиток

Сучасні, відремонтовані гуртожитки зі спортивними майданчиками. Відмінне розташування стосовно сполучення міського транспорту.
5

Стипендія

Під час бакалаврського навчання ти можеш отримати мотиваційну стипендію.
6

Найкраща техніка

У кращому університеті тільки найкраще. Навчатимешся та працюватимеш з найякіснішою технікою.
7

Наука та дослідження

Вже 10 років поспіль, в незалежному оціненні, ми нагороджені як найкращий технічний факультет у Словаччині. Як і в престижних університетах світу, так і на нашому факультеті, дослідження є невід'ємною частиною освіти.
8

Без вступних співбесід

Ми даємо кожному шанс. Процедура зарахування - це твої зусилля, мета та бажання змінити світ. Вибери собі навчальну програму. Надішли свою заявку і навчайся в найкращому університеті Словаччини. Скористайся своїм шансом.
9

Спорт та дозвілля

Крім навчання, можеш займатися спортом на наших спортивних майданчиках (теніс, футбол, волейбол, легка атлетика, плавання, баскетбол, мініфутбол, ...), а також насолоджуватися розвагами на церемонії посвяти в студенти, на вечірках після закінчення семестрів «krúžkovica»,…
Зареєструйся на навчання
 
На початок