Що можеш вивчати
Вибирай
з унікальних
програм

Висока якість освіти на нашому факультеті істотно основується на тому, що наші випускники реалізовуються не тільки в хімічній та харчовій промисловостях, в енергетичному секторі, а й у секторі водопостачання, в різних екологічних процесах або в сертифікованих лабораторіях.Автоматизація, інформатизація та менеджмент в хімії і харчовій промисловості

Команда висококласних людей не може тебе дочекатися. Крім володіння стандартними інформаційними технологіями ти отримаєш знання в області хімічних, біохімічних, фармацевтичних та харчових процесах.
17

Хімія, медична хімія і хімічні матеріали

Нові матеріали для будівництва та електротехніки, замінники шкіри при опіках, біоімплантанти, інтелектуальні та екологічно безпечні пакувальні матеріали, пластмаси, що розкладаються в природі, нові медикаменти та хімічні аналізи. Це лише кілька продуктів, які очікують твого вдосконалення.
19

Хімічна інженерія

Ми хочемо виробляти дешевше, краще і особливо екологічно. Ми хочемо захистити навколишнє середовище. Це дуже важливо. Приєднуйся до нас!
20

Біотехнологія

Біотехнологія змінює світ. Молекулярна біологія, генна інженерія - це інструменти, з якими навчимо тебе працювати. Приєднуйся до нас! Ти будеш серед найбільш затребуваних випускників як вдома, так і за кордоном.
18

ПРОДУКТИ, ХАРЧУВАННЯ, КОСМЕТИКА

Ми всі хочемо мати це. Здорова їжа, добре харчування, мріємо бути красивішими. Сенсорна оцінка продуктів харчування та контроль їх якості. Вибери цю програму та дізнайся більше!
21

Біохімія та біофізична хімія для фармацевтичних застосувань

Сучасна фармацевтична промисловість розширює межі збереження життя людей. Стань частиною медицини 21 століття! Можливо, саме ти, знайдеш ліки, що врятують життя людей і покращать якість життя. Розшир границі медицини!
108

 
Зареєструйся на навчання
На початок